Kalite Politikamız


Kalite Politikamız


 Ürün ve üretim süreçlerine uyguladığımız etkin ve verimli yöntemler, sürekli iyileştirme yaklaşımı ve kullandığımız ileri teknoloji ile sektörümüzde kalite önderliğine erişmek; imaj ve başarımızı dünya pazarlarında da sürekli kılmaktır.

Müşteri Odaklılık: Zamanında, rekabet edebilen ürünler ve çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini sürekli arttırıcı çalışmalar yapıp, bunların sonuçlarını ölçerek, mutlak müşteri memnuniyeti ve bağımlılığını kazanacağız. 

Sistematik Yönetim: Faaliyetlerimizin başarısı için "ISO 9001:2008" uluslararası standart güvencesi ile diğer yasal sorumluluklarımızı temel referans almaktayız.

İnsan Kaynaklarımız: Katılımcı, yaratıcı, takım ruhuna sahip ve mutlu çalışanlar olarak, müşterilerimizin tüm taleplerine yeterli olacak bilgi, tecrübe ve kapasitelerimizi sürekli eğitim ve pratiklerle geliştireceğiz.

Sürekli İyileştirme: "TASARRUF ve VERİMLİLİK" bilinciyle zaman maliyet ve kaynak israfını önleyecek; üm uzman çalışanlarımız ve seçkin tedarikçilerimizin yaygın katılımıyla sürekli iyileşme ve katkı sağlayacağız.

Çevre Koruma Bilinci: Doğal çevremizi, en uygun malzeme ve teknolojiyi kullanarak,ona zarar verebilecek her türlü etkiden koruyacağız.
İndirim ve kampanyalardan e-posta ve SMS ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri onay formunu kabul ediyorum.

NeksanKaroser.com'u takip edin

 

İletişim

ÇORUM ŞUBE:
Adres      : Küçük sanayi sitesi 89. Sokak No:8 ÇORUM
Telefon   : 0364 234 44 84
Faks        : 0364 234 44 84
E-posta   : corum@neksankaroser.com
 
 
 
 
 
FABRİKA MERKEZ
 
Telefon   : +90 384 242 90 26-27
Faks        : +90 384 242 90 28
GSM         : 0533 603 78 64 
E-posta     : info@neksankaroser.com
Adres      : Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No:15  NEVŞEHİR
 
 
 
 
 
 
 
 

PAZARLAMA İLETİLERİ ONAY FORMU
Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde (“Neksan Karoser”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafınıza www.neksankaroser.com web sitesinde sunulan ürünlere ilişkin telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz. Neksan Karoser'den gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz olarak çıkabilirsiniz.


Satın Alma Yöntemi

E-Posta :

Şifre :
Adınız ve Soyadınız
E-posta

Siparişinizle ilgili sözleşmeler, durum güncellemeleri ve kargo takip bilgileri bu email adresine gönderilecektir.
Şifreniz
Şifreniz Tekrar
Telefon
Anlaşmalı Kargonuz Varsa Yazınız
Kargo Teslim Adresi
KVKK (Kişisel verilerin Korunması Kanunu) kapsamında verilerimin işlenmesine izin veriyorum
Adınız ve Soyadınız
E-posta

Siparişinizle ilgili sözleşmeler, durum güncellemeleri ve kargo takip bilgileri bu email adresine gönderilecektir.
Telefon
Kargo Teslim Adresi
KVKK (Kişisel verilerin Korunması Kanunu) kapsamında verilerimin işlenmesine izin veriyorum

onay şifrenizi girin

Onay Kodunuz Sms ya da E-posta adresinizdeki gelen kutusuna ya da önemsiz klasörüne düşmüş olabilir.